MOSFET DIS.14A 1000V N-CH TO268(D3PAK) HIPERFET - IXFT14N100
1.601,48₺
Vergiler Hariç: 1.334,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFT14N100
- SKU: IXFT14N100
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO268 (D3PAK) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 14 A |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 750 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 360 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.