MOSFET DIS.140A 75V N-CH TO220AB HEXFET THT - IRF3808PBF
126,81₺
Vergiler Hariç: 105,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF3808PBF
- SKU: IRF3808PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 140 A |
| Voltaj | 75 V |
| Rds On | 5.9 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 330 W |
| Trr | 93 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.