MOSFET DIS.1.3A 30V P-CH SUPERSOT3 TRENCH SMT - FDN352AP
13,84₺
Vergiler Hariç: 11,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDN352AP
- SKU: FDN352AP
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SUPERSOT3 |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 1.3 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 150 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 500 mW |
| Trr | 17 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.