MOSFET DIS.13.8A 600V N-CH TO-252AA THT - PJMD280N60E1_L2_00601
50,28₺
Vergiler Hariç: 41,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJMD280N60E1_L2_00601
- SKU: PJMD280N60E1_L2_00601
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Super Junction |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 13.8 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 248 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 122.7 W |
| Trr | 331 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.13.8A 600V N-CH TO-252AA THT - PJMD280N60E1_L2_00601
, PJMD280N60E1_L2_00601
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.