MOSFET DIS.130A 100V N-CH TO263-7(D2PAK) TRENCHMV - IXTA130N10T7
266,78₺
Vergiler Hariç: 222,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTA130N10T7
- SKU: IXTA130N10T7
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-7 (D2PAK-7) |
| Teknoloji | TrenchMV |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 130 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 9.1 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 360 W |
| Trr | 67 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.130A 100V N-CH TO263-7(D2PAK) TRENCHMV - IXTA130N10T7
, IXTA130N10T7
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.