MOSFET DIS.12A 700V N-CH TO220AB ULTRA JUNCTION - IXTP12N70X2M
272,24₺
Vergiler Hariç: 226,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP12N70X2M
- SKU: IXTP12N70X2M
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| Teknoloji | X2 Class |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 12 A |
| Voltaj | 700 V |
| Rds On | 300 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 40 W |
| Trr | 270 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.12A 700V N-CH TO220AB ULTRA JUNCTION - IXTP12N70X2M
, IXTP12N70X2M
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.