MOSFET DIS.12A 40V N-CH 8-PowerWDFN TRENCH SMT - FDMC8327L
48,92₺
Vergiler Hariç: 40,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDMC8327L
- SKU: FDMC8327L
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 8-PowerWDFN |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 12 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 9.7 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.3 W |
| Trr | 32 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.