MOSFET DIS.12A 1000V N-CH TO247-3 HIPERFET THT - IXFH12N120
1.704,49₺
Vergiler Hariç: 1.420,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFH12N120
- SKU: IXFH12N120
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 12 A |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 1.4 Ohms |
| Güç Tüketimi | 500 W |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.