MOSFET DIS.120A 60V N-CH TO247AC - IRFP3206PBF
78,88₺
Vergiler Hariç: 65,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFP3206PBF
- SKU: IRFP3206PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247AC |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 120 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 2.4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 280 W |
| Trr | 33 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.