MOSFET DIS.110A 80V P-CH TO263(D2PAK) SMT - SUM110P08-11L-E3
209,49₺
Vergiler Hariç: 174,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SUM110P08-11L-E3
- SKU: SUM110P08-11L-E3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 110 A |
| Voltaj | 80 V |
| Rds On | 9.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 375 W |
| Trr | 65 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.110A 80V P-CH TO263(D2PAK) SMT - SUM110P08-11L-E3
, SUM110P08-11L-E3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.