MOSFET DIS.109A 100V N-CH DFN5060X-8L SMT - PSMQC042N10LS2_R2_00201
60,02₺
Vergiler Hariç: 50,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PSMQC042N10LS2_R2_00201
- SKU: PSMQC042N10LS2_R2_00201
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN5060-8L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 109 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 3.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 115 W |
| Trr | 61 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.109A 100V N-CH DFN5060X-8L SMT - PSMQC042N10LS2_R2_00201
, PSMQC042N10LS2_R2_00201
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.