MOSFET DIS.100A 60V N-CH TDSON-8 OPTIMOS SMT - BSC014N06NS
444,13₺
Vergiler Hariç: 370,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BSC014N06NS
- SKU: BSC014N06NS
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TDSON-8 |
| Teknoloji | OptiMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 240 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 1.2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 156 W |
| Trr | 52 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.