MOSFET DIS.100A 300V N-CH TO-268AA ULTRA JUNCTION - IXFT100N30X3HV
980,02₺
Vergiler Hariç: 816,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFT100N30X3HV
- SKU: IXFT100N30X3HV
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO268 (D3PAK) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 300 V |
| Rds On | 106 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 480 W |
| Trr | 130 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.100A 300V N-CH TO-268AA ULTRA JUNCTION - IXFT100N30X3HV
, IXFT100N30X3HV
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.