MOSFET DIS.100A 250V N-CH DE475 GIGAMOS - IXFZ140N25T
3.942,81₺
Vergiler Hariç: 3.285,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFZ140N25T
- SKU: IXFZ140N25T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DE475 |
| Teknoloji | GigaMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 250 V |
| Rds On | 17 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 445 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.