MOSFET DIS 600V 2.4A N-CH DPAK SMT - FQD3N60CTM-WS
57,81₺
Vergiler Hariç: 48,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FQD3N60CTM-WS
- SKU: FQD3N60CTM-WS
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | QFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2.4 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 2.8 Ohms |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Trr | 260 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |