MOSFET DIS. 30A 250V N-CH TO252(DPAK) ULTRA JUNCTI - IXFY30N25X3
238,56₺
Vergiler Hariç: 198,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFY30N25X3
- SKU: IXFY30N25X3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 30 A |
| Voltaj | 250 V |
| Rds On | 48 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 170 W |
| Trr | 82 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |