MOSFET DIS 20V 13.5A P-CH 8-SOIC - FDS4465
57,49₺
Vergiler Hariç: 47,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDS4465
- SKU: FDS4465
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 13.5 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 8.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.5 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |