MOSFET DIS. 15.5A 60V 2N-CH 8DFN - NVMFD5C668NLT1G
179,34₺
Vergiler Hariç: 149,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NVMFD5C668NLT1G
- SKU: NVMFD5C668NLT1G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN8 (5x6) (SO8FL) |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 68 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 5.4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 57.5 W |
| Trr | 42 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |