MOSFET DIS. 12A 60V N-CHANNEL 8-SOIC - SQ4850EY-T1_GE3
71,32₺
Vergiler Hariç: 59,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SQ4850EY-T1_GE3
- SKU: SQ4850EY-T1_GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 12 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 17 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 6.8 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |