MOSFET 2N-CH 60V 0.49A 6TSSOP - PMGD780SN,115
28,55₺
Vergiler Hariç: 23,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PMGD780SN,115
- SKU: PMGD780SN,115
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT363 |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 490 mA |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 780 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 410 mW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |