MOSFET 2N-CH 30V 6.3A/8.6A 8-SO - FDS6982AS
1.333,04₺
Vergiler Hariç: 1.110,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDS6982AS
- SKU: FDS6982AS
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 6.3/8.6 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 20/13 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | 20/19 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |