PIN HEADER 6PIN(2x3) 2.00mm THT V/T - MOLEX-0877580616
42,23₺
Vergiler Hariç: 35,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0877580616
- SKU: MOLEX-0877580616
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 87758 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 6 (2x3) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 8.1 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 4 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.6 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |