INSERT MALE 16P+GND SCREW CONNECTION 16A - MOLEX-0936010275
525,83₺
Vergiler Hariç: 438,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0936010275
- SKU: MOLEX-0936010275
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | GWconnect S-EST |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Cinsi | Male |
| Boyutu | 16 B |
| Bağlantı Stili | Crimp |
| Kontak Sayısı | 16 +GND |
| Voltaj Değeri | 500 V |
| Akım Değeri | 16 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |