FEMALE HEADER 6PIN(2x3) 2.00mm THT V/T TUBE - MOLEX-0791077002
72,19₺
Vergiler Hariç: 60,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0791077002
- SKU: MOLEX-0791077002
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 07910 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 6 (2x3) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated |
| Profil Yüksekliği | 4.44 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+105 °C |