FEMALE HEADER 12PIN(2X6) 3.00mm THT V/T - MOLEX-0430451213
266,69₺
Vergiler Hariç: 222,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0430451213
- SKU: MOLEX-0430451213
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 0430451213 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 12 (2x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Profil Yüksekliği | 9.9 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |