CABLE FFC/FPC 8POS 0.5MM 12" - MOLEX-0151660093
324,60₺
Vergiler Hariç: 270,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0151660093
- SKU: MOLEX-0151660093
Ürün Detayları
| Kategori | FFC ve FPC Kablolar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 151660093 |
| Kablo Serisi | N/A |
| Kablo Tipi | FFC, FPC |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| İletken boyutu | 0.035x0.3 mm |
| Toplam Uzunluk | 304.8 mm |
| Bağlantı Stili | Top On Both Side |
| Destekçiler | Backers On Both Side |
| Voltaj Değeri | N/A |