MLCC (1005) 0402 1uF 10VDC ±10% X5R - 0402X105K100CT
0,11₺
Vergiler Hariç: 0,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 0402X105K100CT
- SKU: 0402X105K100CT
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | WALSIN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X5R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
| Montaj Tipi | SMT |