MLCC (1005) 0402 100nF 50VDC ±10% X7R - CC0402KPX7R9BB104
0,61₺
Vergiler Hariç: 0,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CC0402KPX7R9BB104
- SKU: CC0402KPX7R9BB104
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 100 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler:
MLCC (1005) 0402 100nF 50VDC ±10% X7R - CC0402KPX7R9BB104
, CC0402KPX7R9BB104
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.