MINI DIN JACK 4PIN FEMALE PCB TYPE - L-KLS1-285A-04-B
6,61₺
Vergiler Hariç: 5,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-285A-04-B
- SKU: L-KLS1-285A-04-B
Ürün Detayları
| Kategori | Mini DIN Jack Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-285A |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 4 Pins |
| Dönüşen/Dönüştürülen | Female Sockets And Male Pins |
| Konektör Gövde Malzemesi | Plastic |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze,Gold/Tin Plated |
| Gövde Rengi | Black |
| Akım Değeri (Maks) | 2 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C~+70 °C |
Etiketler:
MINI DIN JACK 4PIN FEMALE PCB TYPE - L-KLS1-285A-04-B
, L-KLS1-285A-04-B
, Dairesel Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.