DIODE U.FAST Dual Cat. 15A 600V THT TO247-3 - APT15D60B
333,14₺
Vergiler Hariç: 277,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: APT15D60B
- SKU: APT15D60B
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | MICROSEMI |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 15 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 150 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Dual Cat. 15A 600V THT TO247-3 - APT15D60B
, APT15D60B
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.