DIODE TVS 15000W 623V CASE11 - PHP440
7.608,76₺
Vergiler Hariç: 6.340,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PHP440
- SKU: PHP440
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | MICROSEMI |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Case 11 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 623 V |
| Ters Akım | 250 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 13.2 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 7.5 kW |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
DIODE TVS 15000W 623V CASE11 - PHP440
, PHP440
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.