MICROPHONE MINI -44dB 2V 7.2X2.7MM - L-KLS3-MM6027PP-443
7,33₺
Vergiler Hariç: 6,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS3-MM6027PP-443
- SKU: L-KLS3-MM6027PP-443
Ürün Detayları
| Kategori | Mikrofonlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Empedans | 2.2 k Ohms |
| Voltaj Değeri | 1-10 V |
| Frekans Aralığı | 20 Hz-16 kHz |
| Hassasiyet | -44 dB ±3dB |
| Çalışma Akımı | 500 mA |
| Seriler | N/A |
| Çap | 6 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 2.7 mm |
Etiketler:
MICROPHONE MINI -44dB 2V 7.2X2.7MM - L-KLS3-MM6027PP-443
, L-KLS3-MM6027PP-443
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.