DIODE TVS 600W 5V0 DO214AA SMB MICRODIODE
2,77₺
Vergiler Hariç: 2,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMBJ5.0CA-MD
- SKU: SMBJ5.0CA-MD
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | MICRODIODE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5 V |
| Ters Akım | 5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 65.3 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.