DIODE SCHOTTKY 3A 40V DO-214AB SMC - SS34C-MD
3,64₺
Vergiler Hariç: 3,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SS34C-MD
- SKU: SS34C-MD
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | MICRODIODE |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AB (SMC) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 3 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 3A 40V DO-214AB SMC - SS34C-MD
, SS34C-MD
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.