DIODE SCHOTTKY 1A 40V TAPEC DO-213AB MELF MİC - SM5819-MIC
5,44₺
Vergiler Hariç: 4,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SM5819-MIC
- SKU: SM5819-MIC
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | M.I.C. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO213AB (MELF) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 1 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 1A 40V TAPEC DO-213AB MELF MİC - SM5819-MIC
, SM5819-MIC
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.