IC-90109 TXRX 125KHZ 8SOIC MELEXIS TECHNOLOGIES NV - MLX90109EDC-AAA-000-TU
281,06₺
Vergiler Hariç: 234,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MLX90109EDC-AAA-000-TU
- SKU: MLX90109EDC-AAA-000-TU
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | MELEXIS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 3.1 to 5.5 V |
| Modülasyon | ASK |
| Frekans | 100 to 150 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 125kHz RFID Transceiver |
Etiketler:
IC-90109 TXRX 125KHZ 8SOIC MELEXIS TECHNOLOGIES NV - MLX90109EDC-AAA-000-TU
, MLX90109EDC-AAA-000-TU
, RF & Mikrodalga Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.