DIODE SCHOTTKY 60V 10A DO214AB
12,68₺
Vergiler Hariç: 10,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SK106C
- SKU: SK106C
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | MDD |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AB (SMC) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 10 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 60 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.