DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO277 - MBR10U150-TP
9,56₺
Vergiler Hariç: 7,97₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: MBR10U150-TP
- SKU: MBR10U150-TP
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO277 |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 10 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 150 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |