LORA-E5 STM32WLE5JC MODULE, EMBE - SEEED-317990829
987,60₺
Vergiler Hariç: 823,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SEEED-317990829
- SKU: SEEED-317990829
Ürün Detayları
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | SEEED STUDIO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | N/A |
| Kılıf / Kasa | Module (12x12x2.5) |
| Modülasyon | BPSK, FSK, GFSK, GMSK, MSK |
| Frekans | 868 to 915 MHz |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.