RES.AL.CLAD 10W 2.2 Ohms 5% WIREWOUND CHASSIS - AH10W2R2J
34,12₺
Vergiler Hariç: 28,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AH10W2R2J
- SKU: AH10W2R2J
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kaplama Dirençler |
| Üretici Firma | LMEM |
| Paket Tipi | BULK&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 2.2 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 10 W |
| Bileşim | Wire Wound |
| Özel Özellik | Power |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Voltajı | 1000 V |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 35 mm |
| Genişlik | 15.9 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Sıcaklık Katsayısı | ±50 PPM/°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.