IC-217 OPTOISO 3.75KV TRANS 4-SSOP VDE A
4,59₺
Vergiler Hariç: 3,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LTV-217-TP1-A-G
- SKU: LTV-217-TP1-A-G
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %80 - %60 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Half Pitch LO Own Brand - 1CH Halogen Free Series |