LENS TV 175° LED 2835-3030 17.3X7.63mm ILENS - ILENS688-TV1717-175-NH
4,21₺
Vergiler Hariç: 3,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ILENS688-TV1717-175-NH
- SKU: ILENS688-TV1717-175-NH
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | ILLINOIS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | Single |
| Görüş Açısı | 175 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 17.2 mm |
| Genişlik | 17.2 mm |
| Yükseklik | 7.7 mm |
Etiketler:
LENS TV 175° LED 2835-3030 17.3X7.63mm ILENS - ILENS688-TV1717-175-NH
, ILENS688-TV1717-175-NH
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.