LENS SINGLE STREETLIGHT 23MMx14MM H:6,56MM - LHH1310LD-XP01
10,92₺
Vergiler Hariç: 9,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LHH1310LD-XP01
- SKU: LHH1310LD-XP01
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | Single |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 23 mm |
| Genişlik | 14 mm |
| Yükseklik | 6.4 mm |
Etiketler:
LENS SINGLE STREETLIGHT 23MMx14MM H:6
, 56MM - LHH1310LD-XP01
, LHH1310LD-XP01
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.