LENS MULTI 9in1 40°-50° 49.50x49.50x7.0mm PC - SVLF009M10PC
46,69₺
Vergiler Hariç: 38,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SVLF009M10PC
- SKU: SVLF009M10PC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | SAVIOR OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SVLF |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 9 in 1 |
| Görüş Açısı | 40-50 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 6 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 9in1 40°-50° 49.50x49.50x7.0mm PC - SVLF009M10PC
, SVLF009M10PC
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.