LENS MULTI 8in1 IP TYPE2&TYPE3 49.50x49.50x6.35mm - SVLS008A23PC
150,07₺
Vergiler Hariç: 125,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SVLS008A23PC
- SKU: SVLS008A23PC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | SAVIOR OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SVLS |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 8 in 1 |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 49.5 mm |
| Genişlik | 49.5 mm |
| Yükseklik | 5.4 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 8in1 IP TYPE2&TYPE3 49.50x49.50x6.35mm - SVLS008A23PC
, SVLS008A23PC
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.