LENS MULTI 48in1 60°x155° 3030 60MMx230MM PC - LL48NI-CTX60155L46
251,18₺
Vergiler Hariç: 209,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LL48NI-CTX60155L46
- SKU: LL48NI-CTX60155L46
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDLINK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CTX |
| Renk | N/A |
| Stil | N/A |
| LED Sayısı | 48 in 1 |
| Görüş Açısı | 60-155 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 230 mm |
| Genişlik | 60 mm |
| Yükseklik | 6.64 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 48in1 60°x155° 3030 60MMx230MM PC - LL48NI-CTX60155L46
, LL48NI-CTX60155L46
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.