LENS MULTI 30in1 IP TYPE2 140x91x6mm PC - SVLS030A20PC
155,08₺
Vergiler Hariç: 129,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SVLS030A20PC
- SKU: SVLS030A20PC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | SAVIOR OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SVLS |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 30 in 1 |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | Screw |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 140 mm |
| Genişlik | 91 mm |
| Yükseklik | 6 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.