BAKON BK602 PRO INTELLİGENT 2İN1 HAVYA İSTASYONU
15.004,56₺
Vergiler Hariç: 12.503,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK602 PRO HAVYA İSTASYON
- SKU: BK602 PRO HAVYA İSTASYON
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | BK602S |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 670 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 500 °C |
| Ağırlık | 1.3 Kg |