Xi EP LV 250W 4.0-8.3A WL I215 - 929003393080
1.738,97₺
Vergiler Hariç: 1.449,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 929003393080
- SKU: 929003393080
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Xi EP |
| Çıkış Tipi | Constant Current |
| Karartma | Programmable |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Çıkış Gücü | 275 W |
| Çıkış Voltajı | 24-50 VDC |
| Çıkış Akımı | 4-8.3 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 92 % |
| Güç Faktörü | 0.95 |
| Koruma | OLP, OPP, OTP, SCP |
| Uzunluk | 215 mm |
| Genişlik | 67 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +55 °C |