LED DRIVER Xitanium 100W .7/.53/.35A CC NON-DIMM - LEDINTA700C140F3O
0,00₺
Vergiler Hariç: 0,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LEDINTA700C140F3O
- SKU: LEDINTA700C140F3O
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Çıkış Tipi | Constant Current |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 120-277 VAC |
| Çıkış Gücü | 100 W |
| Çıkış Voltajı | 60-140 VDC |
| Çıkış Akımı | 700 mA |
| Stil | N/A |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | N/A |
| Verimlilik | 90 % |
| Güç Faktörü | 0.99 |
| Koruma | N/A |
| Uzunluk | 211.1 mm |
| Genişlik | 59.1 mm |
| Yükseklik | 37.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +65 °C |